Drobečková navigace

Úvod > Třídy > Červená > 4.1. – 8.1. Téma týdne: Tři králové

4.1. – 8.1. Téma týdne: Tři královéPo prázdninách jsme si povídali o zážitcích a vánoční nadílce, o třech králích, naučili se jejich jména a dostali do povědomí příběh a tradici. Děti se pečlivě připravovaly na tří králové koledování. Navštívily rodiny, zazpívaly, popřály k novému roku a vykoledovaly si spoustu dobrůtek. Potěšila nás bílá peřina a užili jsme si radovánky na sněhu.

 Aktivity: hudební, pohybové, výtvarné, tvůrčí

  • nácvik koledování -,, My tři králové“
  • výroba koruny
  • tvořivá práce s netradičním materiálem – tři králové
  • labyrint – tři králové hledali cestu do Betléma (práce s pracovním listem – orientace v rovině)
  • bobování, stavění sněhuláčků

My tři králové jdeme k vám, štěstí zdraví, vinšujem vám...

tři kr..jpg